Bawełna

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Chłonne formowanki bawełna organiczna zostały stworzone specjalnie dla miłośników naturalnego pieluchowania wielorazowego. Mamy całą serię formowanek z bawełny organicznej lub wysokogatunkowej bawełny czesanej z kolorowym obszyciem Premium. Jest to niedostępna komercyjnie dzianina bawełniana o wysokiej gramaturze i cudnej miękkości/puszystości.

Głównymi zaletami bawełny organicznej jest jej wielokierunkowe rozprowadzanie wilgoci oraz bardzo szybkie wysychanie. Warto zauważyć, że bawełna jest dużo lżejsza niż wiskoza bambusowa. Dodatkowo konstrukcja wielowarstwowa wkładów uszytych z bawełny organicznej wspomaga przepływ wilgoci po całej powierzchni zapobiegając miejscowym przeciekom.

Chłonne formowanki bawełna organiczna możesz dopasować do figury dziecka dzięki rozmiarówce i regulacji napkom. Jeśli pragniesz używać pieluch wielorazowych od narodzin dziecka wybierz rozmiar noworodkowy NB/S. Gdy dziecko jest już na świecie i dopiero zapoznajesz się z pieluchami wielorazowymi możesz zacząć od rozmiaru mini OS czyli w skrócie MOS. Jeśli zamierzasz wielopieluchować starszaka lub szybko rosnące maleństwo to śmiało wybierz rozmiar OS slim.