Formowanki Motylki

Wyświetlanie 1–9 z 11 wyników

Formowanka jest to rodzaj pieluchy wielorazowej, która chłonie całą swoją powierzchnią. Dlatego idealnie nadają się na podróż, drzemkę czy noc. Chłonne formowanki motylki są  uszyte tak aby po złożeniu skrzydełek do środka zastępowały one wkład chłonny długi występujący w tradycyjnie skrojonej formowance. Zaprojektowane specjalnie po to aby jak najmniej odpadów pozostało po wycięciu szablonu pieluszki. Dodatkowo posiadają płaskie szwy oraz płasko wszytą gumkę pod pleckami.

Chłonne formowanki motylki wpasowują się zatem w ruch zero waste (ZW) oraz prostotę użytkowania jako all in one (AIO). AIO ponieważ nie mają odczepianych wkładów, które zajmują dodatkowe miejsce na suszarce oraz lubią się gubić. Nie musisz nic wypinać do prania, ani wpinać po praniu więc oszczędza to Twój czas. Idealne dla przemęczonych mam oraz wierzgających maluchów. Dodatkowo są na tyle proste w użytkowaniu, że przydadzą się dla innych opiekunów mniej wprawionych w zakładaniu pieluch wielorazowych. Dzięki swojej jednolitej konstrukcji doskonale sprawdzają się również w nocy kiedy to w półśnie chcemy zmienić pieluszkę szybko i sprawie nie wybudzając siebie ani maluszka.

Jeśli pragniesz używać pieluch wielorazowych od narodzin dziecka wybierz rozmiar noworodkowy NB/S. Gdy dziecko jest już na świecie i dopiero zapoznajesz się z pieluchami wielorazowymi możesz zacząć od rozmiaru mini OS MOS. Jeśli zamierzasz wielopieluchować starszaka lub szybkorosnące maleństwo to śmiało wybierz rozmiar OS slim.