Kocyki Wełniane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Niektóre wyroby z wełny należą do kategorii wyrobów medycznych stosowanych w rehabilitacji oraz profilaktyce. Wełna sprawdzi się u osób dotkniętych osteoporozą, infekcjami narządów ruchu czy schorzeniami o podłożu immunologicznym. Dlatego warto z właściwości wełny korzystać już od narodzin jako naturalnego produktu profilaktycznego, zapewniającego zdrowy wypoczynek.

Dodatkowo wełna zmniejsza napięcie i bóle. Eliminuje szkodliwe dla organizmu jony dodatnie będące przyczyną zmęczenia czy bólu głowy.

Włókno wełniane jest termoregulacyjne tzn., że reaguje w wysokim stopniu na zmiany temperatury otoczenia. Kurczy się gdy jest zimno, a rozpręża gdy jest gorąco. Dzięki temu zimą doskonale grzeje, a latem zapobiega poceniu się i przegrzaniu.

Wełniane Kocyki i podkłady Green Pieluszki są w 100% naturalne i oddychające w przeciwieństwie do popularnych podgumowanych podkładów występujących na rynku. Jest to must have dla osób, które przywiązują wagę do zdrowego stylu życia lub nadmiernie pocą się podczas snu.