Zestawy Pieluchowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Zestawy Pieluchowe Green Pieluszki powstały z myślą o rodzicach, którzy nie mogą się zdecydować od czego zacząć. Skompletowaliśmy je tak abyś mogła spróbować różnych materiałów i sprawdzić co Wam przypadnie do gustu. Jest to alternatywna wyprawka dla jednorazówek. Zestawy dla początkujących, które pomogą wejść w ekologiczne pieluchy wielorazowe.

Skóra niemowlęcia jest dwukrotnie cieńsza niż dorosłego i chłonie wszystko jak gąbka. Dlatego warto chociaż część wyprawki mieć z naturalnych materiałów. Zapewni to dobrą cyrkulację powietrza i zmniejszy ryzyko odparzeń pieluszkowych.

Inwestycja w pieluszki wielorazowe jest bardziej ekonomiczna niż inwestycja w nadmiar ciuszków. Pieluszki rosną bowiem razem z dzieckiem dzięki systemowi napek w pionie i w pasie. Ciuszki musisz natomiast wymieniać co miesiąc lub dwa. Powszechnie wiadomo, że niektóre Młode Mamy popadają w zakupoholizm wyprawkowy ;p – zdecydowanie lepiej jak skoncentruje się on na wyprawce pieluszkowej. Nawet kilka pieluszek wielorazowych dziennie pozwoli zaoszczędzić setki zużytych pampersów. Co znacząco wpłynie na ilość produkowanych śmieci.