Prefoldy, Preflaty, Tetra

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Prefoldy i preflaty z gumkami Green pieluszki to innowacyjne rozwiązanie ułatwiające pieluchowanie wielorazowe. Posiadają gumki wszyte z tyłu oraz w pachwinach co zapobiega wyciekom zawartości na zewnątrz.

Prefoldy trapezowe posiadają płaskie szwy i płasko wszyte gumki dla wygody użytkownika. Skrojone w kształt trapezu – tył szerszy, przód węższy aby ładnie objąć w pasie niemowlę. Dzięki zastosowanej konstrukcji prefoldy z gumkami szybko schną i ładnie się dopierają.

Do prefoldów i preflatów z gumkami możemy nabić napki SIO (Snap in one) aby montować je w otulaczu przeznaczonym dla małych uciekinierów. Wystarczy dokupić Usługę nabicia napek SIO.

Składane pieluszki wielorazowe w postaci prefoldów to rozwiązanie chłonniejsze niż tetra. Prefoldy i preflaty odpowiednio się składa i przeszywa tak aby mieć gotową, łatwą i szybką w montażu pieluszkę. Wielorazowe prefoldy  z gumkami są tańszą alternatywą dla formowanek.

Dostępna u nas tetra jest innowacyjna – lniana lub z dzianiny bawełnianej organicznej. Powstała z myślą o złych warunkach schnięcia