Koszty oraz czas dostawy

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

Za zakupy można zapłacić przez imoje. Dostępne metody płatności to szybkie przelewy online, BLIK oraz karty płatnicze. imoje to pierwsze bankowe płatności online. Usługa świadczona jest przez ING Bank Śląski dla klientów wszystkich banków. Więcej o imoje można przeczytać na https://imoje.pl/.

PRZELEW BANKOWY

Tradycyjny przelew bankowy to znane każdemu rozwiązanie, które zalecamy osobom, których banku nie obsługuje system szybkich płatności lub tym, które chcą dokonać płatności np. na poczcie. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie.
PayU to najpopularniejszy system płatności online w Polsce. Błyskawicznej płatności możesz dokonać z większości banków działających w naszym kraju. Pieniądze zazwyczaj w ciągu kilku minut znajdują się na naszym koncie, zamówienie realizujemy od razu po potwierdzeniu płatności.

  • Przy każdym produkcie widnieje informacja o czasie, który potrzebujemy na jego wysłanie. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera produkty z różnymi czasami, o dacie dostarczenia paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.
  • Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się od daty złożenia zamówienia do momentu jego wytworzenie i wysłania. Czas realizacji zamówienia liczy się od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  • Czasy realizacji wysyłek liczymy w oparciu o dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.
  • Jeśli jakiś zamówiony produkt nie jest w tej chwili dostępny lub jeśli czas zamówienia musi być dłuższy, zostaniesz o tym jak najszybciej poinformowana.

DOSTĘPNE OPCJE DOSTAWY

Darmowa Wysyłka

Darmowa wysyłka dostępna jest dla zamówień, których wartość przekracza 400zł, a płatność zostanie dokonana za pomocą iMoje, Przelewu Bankowego.

0zł

Dostawa realizowana przez InPost. Przesyłka zostanie dostarczona w ciągu 3 dni roboczych nie licząc dnia nadania.

14zł

Dostawa realizowana przez ORLEN Paczka. Punkty odbioru są dostępne w kioskach Ruchu i na stacjach bęzynowych. Przesyłka zostanie dostarczona do 7 dni roboczych nie licząc dnia nadania.

9zł

POCZTEX – KURIER 48

Dostawa realizowana przez Pocztę Polską – POCZTEX Kurier 48. Przesyłka zostanie dostarczona w ciągu 3 dni roboczych nie licząc dnia nadania.

15,5zł

POCZTEX – KURIER 48
(odbiór w punkcie)

Dostawa realizowana przez Pocztę Polską – POCZTEX Kurier 48. Przesyłka zostanie dostarczona do wskazanego punktu (placówki pocztowe, sklepy Żabka, stacje paliw Orlen, kioski RUCH, automaty w placówkach i marketach Biedronka) w ciągu 3 dni roboczych nie licząc dnia nadania.

15zł

JEŚLI PŁATNOŚĆ SIĘ NIE UDA

W przypadku gdy płatność się nie uda, płatności można dokonać bezpośrednio na nasze konto (powołując się na numer zamówienia):

Nr konta: 59 1050 1461 1000 0097 2605 0348

Odbiorca: Green Łukasz Harwaziński.

Prosimy o maila na adres greenpieluszki[małpa]gmail.com z informacją że dokonali Państwo przelewu