Bambus

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Chłonne formowanki bambusowe dla dziecka uszyte są z dwóch rodzajów dzianiny pętelkowej bambusowej idealnej do pieluchowania wielorazowego w nocy. Posiadamy w ofercie puchaty bambus 400g/m2 do zadań specjalnych oraz cieńszy od niego w odczuciu blend bambus/bawełna organiczna 390g/m2.

Obie nasze chłonne formowanki bambusowe posiadają długą i gęsto utkaną pętelkę więc są wysoko absorbujące wilgoć. Jeśli potrzebujesz najchłonniejszej opcji już po 1 praniu wybierz, bambusową na rzep lub napki. Jeśli zdecydowanie bardziej zależy Ci na cienkości i dużej elastyczności wybierz blend bambus/bawełna, ale pamiętaj, że będzie on nabierać chłonności nieco dłużej.

Blend bambus/bawełna występuje również z kolorowym obszyciem ze wzorzystej bawełny. Jest to chłonniejsza wersja o dodatkową warstwę kolorowej bawełny jakości Premium.

Dla fanów rozwiązań hybrydowych mamy formowankę nocną Idealną. Jest to połączenie obu rodzajów naszego bambusa oraz dodatkowych 2 warstw bawełny organicznej od środka. Taka konstrukcja pomaga rozprowadzać wilgoć na sam tył pieluszki. Dlatego sprawdzi się podczas pieluchowania wielorazowego u starszych dzieci – szybko wchłaniając i od razu rozprowadzając wielokierunkowo duże ilości płynu.

Jeśli pragniesz używać pieluch wielorazowych od narodzin dziecka wybierz rozmiar noworodkowy NB/S. Gdy dziecko jest już na świecie i dopiero zapoznajesz się z pieluchami wielorazowymi możesz zacząć od rozmiaru mini OS MOS. Jeśli zamierzasz wielopieluchować starszaka lub szybkorosnące maleństwo to śmiało wybierz rozmiar OS slim.