Bamb-EVO

Wyświetlanie 1–9 z 13 wyników

Wkłady chłonne z serii Bamb-evo to najchłonniejsze z naszych pieluch wielorazowych, przeznaczone do pieluchowania wielorazowego dla prawdziwych megasikaczy. Oba rodzaje naszego bambusa zostały połączone z innowacyjnym materiałem Evolon, wszytym wewnątrz wkładu. Dlatego daje to idealne rozprowadzanie wilgoci oraz jej wysoką kumulację dzięki długiej pętelce bambusa.

Wkłady B-E-B uszyte są z dzianiny pętelkowej bambusowo-bawełnianej. Dzianina ta jest namacalnie cieńsza dlatego można było dać jej więcej warstw niż w przypadku jej siostry Bamb-Evo.

Wkłady Bamb-Evo  uszyte są z naszej puchatej dzianiny pętelkowej bambusowej o gramaturze 400g/m2. Na szczęście z każdym kolejnym praniem puszek wewnątrz pieluch wielorazowych wypłaszcza się i wkłady stają się cieńsze prawie o połowę. Będzie to wersja bardziej plastyczna, gdyż posiada mniej warstw i nie wykurcza się tak mocno w praniu.

Jeśli pragniesz używać pieluch wielorazowych od narodzin dziecka wybierz wkłady krótkie rozmiar noworodkowy NB. Gdy dziecko jest już na świecie i dopiero zapoznajesz się z pieluchami wielorazowymi możesz zacząć od rozmiaru S z krótkich wkładów z burtami lub NB/S z długich wkładów. Jeśli zamierzasz wielopieluchować starszaka w celu odpieluchowania go – wybierz rozmiar M/L.