One Size Plus Slim

Wyświetlanie 1–9 z 15 wyników

Otulacze wełniane One Size Plus Slim Green Pieluszki są naturalnie wodoodporne w momencie zakupu. Możesz ich używać od razu, a wyprać dopiero gdy się zabrudzą. Po kilku praniach będą wymagać kuracji lanolinowej, która jest tak łatwa do wykonania jak zrobienie sobie kawy z mlekiem 😉 Wełna ma właściwości antybakteryjne więc wystarczy je prać raz na 2-3 tygodnie.

Otulacze wełniane One Size Plus Slim Green Pieluszki są odpowiednie dla starszaków o sporych gabarytach lub dla dzieci szybko przybierających na wadze. Rozmiar ten jest odpowiednio szeroki aby pomieścić wszystkie rynkowe wkłady a jednocześnie sporo węższy niż inne rynkowe OS Plusy więc zapewnia dziecku swobodę ruchu.

Uszyte są z cienkiej wełny garniturowej lub strukturalnej, która pięknie się układa.  Wełna jest termoaktywna czyli doskonale oddycha, minimalizując ryzyko odparzeń na pupie. Dlatego spełnia swoją funkcję zarówno latem jak i zimą.

Uniwersalny system plastikowych nap umożliwia regulację wielkości otulacza w pasie i na długość. Mięciutka i milutka w dotyku wełna nie powoduje dyskomfortu. Delikatne gumki w pachwinach, na pleckach i na brzuszku dopasowują się do dziecka i przylegają do skóry.

Wełna w otulaczu Green Pieluszki posiada Certyfikat Mulesing-free. Wszystkie wełny są rodzimej polskiej produkcji i nie zawierają substancji szkodliwych. Użyte barwniki są bezpieczne dla niemowląt.