One Size Plus Slim

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Otulacze wełniane One Size Plus Slim Green Pieluszki odpowiednie dla starszaków o sporych gabarytach lub dla dzieci szybko przybierających na wadze. Rozmiar ten jest optymalnie szeroki aby pomieścić wszystkie rynkowe wkłady a jednocześnie sporo węższy niż inne rynkowe OS Plusy aby zapewnić dziecku swobodę ruchu.

Rozmiar ten jest dłuższy o 6 cm niż nasz mini OS; o 1 cm szerszy na pupci oraz posiada 1,5 cm dłuższe uszy. Panel przedni i szerokość w kroku pozostają zbliżone do siebie w obu tych rozmiarach.

Otulacze wełniane Green pieluszki uszyte z tkanin 100% wełny merino polskiej produkcji. Wszystkie wykonane są z delikatnej przędzy czesankowej, niektóre mają ekskluzywne sploty strukturalne inne splot flanelkowy. Wszystkie użyte wełny są wysokiej jakości, delikatne i jedwabiście miłe w dotyku.

Otulacze wełniane One Size Plus Slim Green Pieluszki naturalnie wodoodporne w momencie zakupu. Po kilku praniach będą wymagać kuracji lanolinowej, która jest tak łatwa do wykonania jak zrobienie sobie kawy z mlekiem 😉

Wełna ma właściwości antybakteryjne więc wystarczy je prać raz na 2-3 tygodnie.
Otulacze wełniane Green Pieluszki uszyte są z cienkiej wełny Merino, która pięknie się układa.  Wełna jest termoaktywna czyli doskonale oddycha, minimalizując ryzyko odparzeń na pupie. Dlatego spełnia swoją funkcję zarówno latem jak i zimą.

Zastosowaliśmy uniwersalny system plastikowych nap umożliwiający regulację wielkości otulacza w pasie i na długości z przodu. Mięciutka i milutka w dotyku wełna nie powoduje dyskomfortu. Delikatne gumki w pachwinach, na pleckach i na brzuszku dopasowują się do dziecka i przylegają do skóry.

Wełna w otulaczu Green Pieluszki posiada Certyfikat Mulesing-free. Wszystkie wełny są rodzimej polskiej produkcji.