Mini One Size=One Size

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Otulacze wełniane Mini One Size Green Pieluszki odpowiadają rozmiarowi One Size wielu innych marek. Dlatego dokładne wymiary podano w opisie produktu.

Otulacze wełniane Green pieluszki uszyte z tkanin 100% wełny merino polskiej produkcji. Wszystkie wykonane są z delikatnej przędzy czesankowej, niektóre mają ekskluzywne sploty strukturalne inne splot flanelkowy. Wszystkie użyte wełny są wysokiej jakości, delikatne i jedwabiście miłe w dotyku. Dodatkowo cienka wełna jest termoaktywna czyli doskonale oddycha, minimalizując ryzyko odparzeń.
Otulacze wełniane mini One Size Green Pieluszki są naturalnie wodoodporne w momencie zakupu. Po kilku praniach będą wymagać kuracji lanolinowej, która jest tak łatwa jak zrobienie sobie kawy z mlekiem 😉
Wełna ma właściwości antybakteryjne więc wystarczy ją prać raz na 2-3 tygodnie.
Zastosowany uniwersalny system plastikowych nap umożliwia regulację wielkości otulacza w pasie i na długość. Mięciutka i milutka w dotyku wełna nie powoduje dyskomfortu delikatnej skóry niemowlęcia. Miękkie gumki w pachwinach, na pleckach i na brzuszku dopasowują się do dziecka i przylegają do skóry.
Wełna w otulaczu Green Pieluszki posiada Certyfikat Mulesing-free. Wszystkie wełny są rodzimej polskiej produkcji.