Medium

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Otulacze wełniane Medium są naturalnie wodoodporne już w momencie zakupu. Możesz używać ich od razu, a wyprać dopiero gdy się zabrudzą. Po kilku praniach będą wymagać kuracji lanolinowej, która jest tak łatwa jak zrobienie sobie kawy z mlekiem 😉 Opis lanolinowania naszych wełnianych pieluch wielorazowych znajdziesz w Pieluchowym Poradniku.

Otulacze wełniane Medium są odpowiednikiem innych rynkowych otulaczy w rozmiarze mini OS. Są odpowiednio krótsze na długości i posiadają krótsze uszy niż większe rozmiary otulaczy. Wykrój jest specjalnie stworzony po to aby zapewnić odpowiednią motorykę fikającym nóżkom. Zostały uszyte z cienkiej, miłej, wysokogatunkowej wełny garniturowej lub strukturalnej.

Wełna w naszych pieluszkach wielorazowych ma właściwości antybakteryjne więc wystarczy ją prać raz na 2-3 tygodnie.

Zastosowany w nich uniwersalny system plastikowych nap umożliwia regulację wielkości otulacza w pasie i na długość. Delikatne gumki w pachwinach, na pleckach i na brzuszku dopasowują się do dziecka i przylegają do skóry. Wełna jest miękka i miła w dotyku co daje komfort użytkowania. Dodatkowo cienka wełna jest termoaktywna czyli doskonale oddycha, minimalizując ryzyko odparzeń.

Wełna w otulaczu wełnianym Green Pieluszki posiada Certyfikat Mulesing-free. Wszystkie wełny rodzimej produkcji; nie zawierają substancji szkodliwych. Barwniki bezpieczne dla niemowląt.