Medium

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Otulacze wełniane Medium są odpowiednikiem innych rynkowych otulaczy w rozmiarze mini OS. Są 2 cm krótsze na długości od naszego rozmiaru mini OS oraz posiadają po 2 cm krótsze uszy więc w obwodzie w pasie będą węższe. Rozmiar ten jest z przeznaczeniem dla większych gabarytowo niemowląt zamiast rozmiaru NB/S lub dla drobnych i szczupłych w pasie dzieci jako docelowy rozmiar One Size.

Otulacze wełniane Green pieluszki uszyte z tkanin 100% wełny merino polskiej produkcji. Wszystkie wykonane są z delikatnej przędzy czesankowej, niektóre mają ekskluzywne sploty strukturalne inne splot flanelkowy. Wszystkie użyte wełny są wysokiej jakości, delikatne i jedwabiście miłe w dotyku.

Otulacze wełniane Medium są naturalnie wodoodporne już w momencie zakupu. Po kilku praniach będą wymagać kuracji lanolinowej, która jest tak łatwa jak zrobienie sobie kawy z mlekiem 😉 Opis lanolinowania naszych wełnianych pieluch wielorazowych znajdziesz w Pieluchowym Poradniku.

Wykrój jest specjalnie stworzony po to aby zapewnić odpowiednią motorykę fikającym nóżkom.

Wełna w naszych pieluszkach wielorazowych ma właściwości antybakteryjne więc wystarczy ją prać raz na 2-3 tygodnie.

Zastosowano uniwersalny system plastikowych nap umożliwia regulację wielkości otulacza w pasie i na długość. Delikatne gumki w pachwinach, na pleckach i na brzuszku dopasowują się do dziecka i przylegają do skóry. Wełna jest miękka i miła w dotyku co daje komfort użytkowania. Dodatkowo cienka wełna jest termoaktywna czyli doskonale oddycha, minimalizując ryzyko odparzeń.

Wełna w otulaczu wełnianym Green Pieluszki posiada Certyfikat Mulesing-free. Wszystkie wełny rodzimej produkcji.