NB/S Slim

Wyświetlanie 1–9 z 11 wyników

Otulacze wełniane NB/S Slim są nieco węższe i dłuższe niż inne rynkowe odpowiedniki po to aby zapewnić odpowiednią motorykę fikającym nóżkom. Wykrój naszych pieluch wielorazowych jest przeznaczony dla wkładów łódeczkowych z burtami oraz małej tetry. Dodatkowo są nieco dłuższe z wykroju aby pasować dla większej ilości dzieci lub nieco dłużej.

Otulacze wełniane Green pieluszki są uszyte z tkanin 100% wełny merino polskiej produkcji. Wszystkie wykonane są z delikatnej przędzy czesankowej, niektóre mają ekskluzywne sploty strukturalne inne splot flanelkowy. Wszystkie użyte wełny są wysokiej jakości, delikatne i jedwabiście miłe w dotyku.
Otulacze wełniane NB/S Slim są naturalnie wodoodporne już w momencie zakupu. Po kilku praniach będą wymagać kuracji lanolinowej, która jest tak łatwa jak zrobienie sobie kawy z mlekiem 😉 Opis lanolinowania naszych wełnianych pieluch wielorazowych znajdziesz w Pieluchowym Poradniku.
Wełna w naszych pieluszkach wielorazowych ma właściwości antybakteryjne więc wystarczy ją prać raz na 2-3 tygodnie.
Zastosowany uniwersalny system plastikowych nap umożliwia regulację wielkości otulacza w pasie i na długość. Delikatne gumki w pachwinach, na pleckach i na brzuszku dopasowują się do dziecka i przylegają do skóry. Wełna jest miękka i miła w dotyku co daje komfort użytkowania. Dodatkowo cienka wełna jest termoaktywna czyli doskonale oddycha, minimalizując ryzyko odparzeń.
Wełna w otulaczu wełnianym Green Pieluszki posiada Certyfikat Mulesing-free. Wszystkie wełny rodzimej produkcji.