Medium

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Otulacze wełniane Medium są odpowiednikiem innych rynkowych otulaczy w rozmiarze mini OS. Są 2 cm krótsze na długości od naszego rozmiaru mini OS oraz posiadają po 2 cm krótsze uszy więc w obwodzie w pasie będą węższe.

Rozmiar Medium jest z przeznaczeniem dla:

  • większych gabarytowo niemowląt zamiast rozmiaru NB/S,
  • dla drobnych i szczupłych w pasie dzieci jako docelowy rozmiar One Size
  • lub jako pierwszy otulacz gdy zaczynamy przygodę z pieluchami wielorazowymi od 3 czy 4 miesiąca życia dziecka dla drobnych niemowląt.

Otulacze wełniane Green pieluszki uszyte z tkanin 100% wełny merino polskiej produkcji. Wszystkie wykonane są z delikatnej przędzy czesankowej, niektóre mają ekskluzywne sploty strukturalne inne splot flanelkowy. Wszystkie użyte wełny są wysokiej jakości, delikatne i jedwabiście miłe w dotyku.
Otulacze wełniane Medium są naturalnie wodoodporne już w momencie zakupu. Po kilku praniach będą wymagać kuracji lanolinowej, która jest tak łatwa jak zrobienie sobie kawy z mlekiem 😉 Opis lanolinowania naszych wełnianych pieluch wielorazowych znajdziesz w Pieluchowym Poradniku.
Wykrój konsultowany z fizjoterapeutami dziecięcymi – specjalnie stworzony tak aby zapewnić odpowiednią motorykę fikającym nóżkom.
Wełna w naszych pieluszkach wielorazowych ma właściwości antybakteryjne więc wystarczy ją prać raz na 2-3 tygodnie.
Zastosowany uniwersalny system plastikowych nap umożliwia regulację wielkości otulacza w pasie i na długość. Zatem otulacz rośnie wraz z dzieckiem. Delikatne gumki w pachwinach, na pleckach oraz na brzuszku dopasowują się do dziecka i przylegają do skóry. Wełna jest miękka i miła w dotyku co daje komfort użytkowania. Dodatkowo cienka wełna jest termoaktywna czyli doskonale oddycha, minimalizując ryzyko odparzeń.
Wełna w otulaczu wełnianym Green Pieluszki posiada Certyfikat Mulesing-free. Wszystkie wełny rodzimej produkcji.