Hybrydowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Formowanki motylki z serii Hybrydowe to najchłonniejsze z naszych pieluch wielorazowych, przeznaczone do pieluchowania wielorazowego w nocy. Oba rodzaje naszego bambusa zostały połączone z innowacyjnym materiałem Evolon, wszytym wewnątrz pieluszki. Dlatego daje to idealne rozprowadzanie wilgoci oraz jej wysoką kumulację dzięki długiej pętelce bambusa.

Formowanka B-E-B uszyta z dzianiny pętelkowej bambusowo-bawełnianej. Zatem jest namacalnie cieńsza niż jej siostra do zadań specjalnych Bamb-Evo Heavy.

Warto zauważyć, że formowanki hybrydowe Bamb-Evo Heavy to już tzw. “czołgi”, polecane w wyjątkowych sytuacjach. Pieluszki wielorazowe dedykowane dla dzieci, które przesypiają całą noc, jako pewniak na długie spacery lub dla starszaków. Uszyte z naszej puchatej dzianiny pętelkowej bambusowej o gramaturze 400g/m2 więc sprawiają pierwsze wrażenie dość grubych. Na szczęście z każdym kolejnym praniem puszek wewnątrz pieluch wielorazowych wypłaszcza się i formowanki stają się cieńsze prawie o połowę.

Jeśli pragniesz używać pieluch wielorazowych od narodzin dziecka wybierz rozmiar noworodkowy NB/S. Gdy dziecko jest już na świecie i dopiero zapoznajesz się z pieluchami wielorazowymi możesz zacząć od rozmiaru mini OS MOS. Jeśli zamierzasz wielopieluchować starszaka lub szybkorosnące maleństwo to śmiało wybierz rozmiar OS slim.